Shitet, Apartament 1+1, Unaza e Re

67,000 €

ID: UNA23256
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA23256
  • Siperfaqja bruto80m2
  • Kat8
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Shikime204

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes se Re, prane bar "Terminali"
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 8
• Sipërfaqja e apartamentit 80
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• Dhoma e gjumit
• Tualeti
Cilësime të tjera:
• Ne proces hipotekimi
• Shitet i mobiluar
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Pellumb Stoli
Pellumb Stoli
Future Home Unaza