Shitet, Ambient - Furrë Buke, Bllok, Tiranë

380,000 €

ID: PRI+23257
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRI+23257
  • Siperfaqja bruto107m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete3
  • Shikime89

Pershkrimi

Ambienti është i pozicionuar në zonën e Bllokut.

Informacion mbi Ambientin:
• Ndërtim i Ri
• Buzë Rruge
• Kati 0
• Sipërfaqe Totale: 107 M2
• me Hipotekë
• Sallë Open Space
• 2 Hyrje të dedikuara
• Fasadë Xhami: 10 X 3 M
• Totalisht i Investuar
• Tavan i Varur
• Ndricim Led
• 3 Tualete
• 2 Salla Punishteje
• Sistem Aspirimi
• Verandë: 24 M2
• 3 Kondicioner
• Plotësisht i Mobiluar
• Shitet bashkë me Paisjet
• Biznes i Ngritur
• Xhiro Aktuale: 600 €/dita

Ambienti ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar dhe me klientel të rregullt. Mundësi e artë Investimi, mund të jepet lehtësisht me qera 2000 €/muaj neto.

Për më shumë informacion më kontaktoni!

Ervis Qafoku
Ervis Qafoku
Future Home Priority +