Shitet, Vilë, Rruga 4 Dëshmorët

550,000 €

ID: OPP23260
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP23260
  • Siperfaqja bruto560m2
  • Kat4 Katëshe
  • Numri i dhomave9
  • Tualete4
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime51

Pershkrimi

Vila ndodhet në Rrugën 4 Dëshmorët.

Informacion mbi Vilën:
▪︎Sipërfaqe ndërtimi: 360 m2.
▪︎Sipërfaqe trualli: 200 m2.
▪︎Strukturë 4 katëshe.

Organizimi :
(Sipërfaqja e cdo kati është 90m2)
Kati 1 :
▪︎ Korridor shpërndarës.
▪︎ Ambient Ndenje.
▪︎ 3 Dhoma Gjumi.
▪︎ Tualet.
▪︎2 Ballkone.

Kati i 2/3:
▪︎ Korridor shpërndarës
▪︎ Ambient Ndenje.
▪︎ 2 Dhoma Gjumi.
▪︎ Tualet.
▪︎2 Ballkone.

Kati i 4:
▪︎ Papafingo.
▪︎ Verandë.

Cilesime të tjera:
▪︎Totalisht i investuar.
▪︎ Sistem Kapot.
▪︎ Ndërtim i vitit 2006.
▪︎ E rikonstruktuar së fundmi.
▪︎ Sistem kondicionimi.
▪︎ Dritë natyrale në çdo ambient.
▪︎ Dritare dopio xham.
▪︎ Me Parket.
▪︎ Tavane të varuara.
▪︎ Oborr i gjelberuar, rrethuar nga dyer metalike.
▪︎Mundësi Parkimi deri në 4 Makina.
Zona ku ndodhet Vila është një ndër zonat më të preferuara për zhvillim biznesi dhe banim për shkak të qetesisë që të ofron dhe faciliteteve të ndryshme.
Vila eshte e pershtatshme per Banim por edhe per tipologji te ndryshme Biznesi.

Për një vizite në pronë na kontaktoni!

Brunilda Hasko
Brunilda Hasko
Future Home Opportunity