Shitet, Apartament 2+1, Mine Peza, Tiranë

75,000 €

ID: PRO23266
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO23266
  • Siperfaqja bruto64m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime134

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Mine Peza
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 2
• Sipërfaqja e apartamentit : 64 m2
Organizimi :
• Salloni i ndenjes
• Ambienti i gatimit
• 2 Dhoma gjumi
• Tualet
Cilësime të tjera:
• I Investuar dhe i mobiluar
• Shtruar me Parket
• Ndricim natyral në çdo ambient
• Kubaturë e rregullt
• Dokumentacion të rregullt hipotekor
• Ndërtim Ekzistues
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është zonë e preferuar për banim, ofron të gjitha facilitet: kopshte, shkolla, markete, institucione.
Për ta vizituar na kontaktoni

Ilirjan Pepkolaj
Ilirjan Pepkolaj
Future Home Property