Shitet, Apartament 2+1, Misto Mame

60,000 €

ID: UNA23268
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA23268
  • Siperfaqja bruto90.4m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime196

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames, Kompleksi "Derveni"
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 1
• Sipërfaqja e apartamentit 90.4
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 DhomaT e gjumit
• Tualeti
Cilësime të tjera:
• Me hipoteke
• Shitet i mobiluar
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Arlind Arapi
Arlind Arapi
Future Home Unaza