Shitet, Apartament 2+1, Misto Mame

95,000 €

ID: UNA23271
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA23271
  • Siperfaqja bruto118m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime53

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6
• Sipërfaqja e apartamentit 118
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 DhomaT e gjumit
• Tualeti
Cilësime të tjera:
• Me hipoteke
• Shitet i mobiluar
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Arlind Arapi
Arlind Arapi
Future Home Unaza