Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga e Kosovarëve, Tiranë

182,000 €

ID: PRO23392
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO23392
  • Siperfaqja bruto104m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime109

Pershkrimi

Apartament ndodhet i pozicionuar te Rruga e Kosovarëve, një ndër ndërtimet më të reja në zonë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe bruto : 104 m2
• Sipërfaqe neto: 82.91 m2
• Kati i 7 banim
Organizimi i brendshëm:
• Ambient ndenje dhe gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• Korridor hyrës
• Dhomë depo
• 2 Tualete
• 2 ballkone ku njeri komunikon me sallonin dhe dhomën e gjumit.
Cilësi të tjera:
• Ndërtim i Ri i 2021, gati për banim në prill 2022.
• 2 Poste Parkimi me cmim ekstra.
• Fasade e ventiluar
• Godinë 10-katëshe me 1 kat biznes dhe 2 kate nëntokë për parkim.
• Cilësi e lartë ndërtimi
Zona në të cilën ndodhet apartamentit përpos ofrimit të të gjitha faciliteteve: cerdhe, kopshte, shkolla dhe institucione, ofron qetësinë, ajërin e pastër dhe është një ndër zonat më preferenciale për banim.


Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Klejdi Nogu
Klejdi Nogu
Future Home 21 Dhjetori