Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht

80,000 €

ID: UNA23393
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA23393
  • Siperfaqja bruto95m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime286

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit, prane Vodafone.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 7 (jo i fundit)
• Sipërfaqja e apartamentit 95m2
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• Tualeti
• Ballkoni
Cilësime të tjera:
• Me hipoteke
• Orientimi Jug-Lindje
• Shitet e mobiluar
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Pellumb Stoli
Pellumb Stoli
Future Home Unaza