Shitet, Apartament 2+1, Fresku,Tiranë.

65,000 €

ID: OPP+23397
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+23397
  • Siperfaqja bruto92m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime886

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Rruga e Teleferikut.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe totale: 92 m2.
• Kati 2.
• Orientim jug-perëndim.
• Me Hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualete (me dritare), 2 ballkone
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.. • Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me sistem kondicionimi.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Endrit Nogu
Endrit Nogu
Future Home Opportunity +