Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

65,000 €

ID: OPP+23400
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+23400
  • Siperfaqja bruto86m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime776

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe bruto: 86.2 m2.
• Kati 4.
• Orientim jug - perëndim.
• Me hipotekë.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ( njëri me dritare ), ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt..
• Me korridor shpëndarës.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Me ashensor.
• Dokumentacion i rregullt hipotekor.
Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër. Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Markeljana Bici
Markeljana Bici
Future Home Opportunity +