Shitet, Bar-Restorant, Shkolla e Bashkuar, Tiranë.

155,000 €

ID: AL23401
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiBar / Restaurant
  • IDAL23401
  • Siperfaqja bruto235m2
  • Kat-1
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime104

Pershkrimi

Shitet, Bar-Restorant, Shkolla e Bashkuar, Tiranë.
Informacion mbi ambientin:
• Sipërfaqja e ambientit: 235 m2.
• Lartesia: 3 m.
• Kati -1.
Organizimi:
• Kuzhinë 10 m2.
• 3 Ambiente të bollshme.
• 2 Tualete.
• Depo.
Cilësime të tjera:
• Disponon sistem ajrimi dhe kondicionimi.
• Buzë rruge.
• Kënd lodrash për fëmijë.
• I investuar dhe i mobiluar.
• Banak totalisht i investuar.
• Kapaciteti 90 persona.
• Fasadë guri dhe druri dekorativ.
• Sistem muzike qëndror.
• Ndricim LED.
• Depo uji 15000 litra.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Leonard Jano
Leonard Jano
Future Home Integrity