Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo

135,000 €

ID: UNA23498

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA23498
  • Siperfaqja bruto92m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime536

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Stadiumi Dinamo, pranë Kopshtit Cicërima.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 5 (i fundit)
• Sipërfaqja e apartamentit 95m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• Tualeti me dritare
• 2 Ballkone
• Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Me Hipotekë
• Pjesërisht e Mobiluar
• Orientimi Jug
• Vetratë dopio xham
• Kondicionerë
• Me çati
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Bernardo Xheka
Bernardo Xheka
Future Home Unaza