Qera, Ambjent, Bllok

1,000 € /muaj

ID: UNA23591

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA23591
  • Siperfaqja bruto133m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Shikime522

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet në zonen e Bllokut.
Informacion mbi ambjentin:
• Sipërfaqja e ambjentit: 132.5 m2.
• Kati i 6.

Apartamenti disponon:
• 3 Ambjente te ndara
• 2 Tualete
• Ballkoni.

Detaje të tjera:
Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra dhe tipologji te ndryshme biznesi.
Ndodhet në zemër të Tiranës e cila të ofron të gjitha facilitetet.
• Qeraja 1000 euro NETO

Për ta vizituar na kontaktoni!

Bernardo Xheka
Bernardo Xheka
Future Home Unaza