Shitet, Apartament 2 + 1, Rruga E Kavajës

83,000 €

ID: 2600
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID2600
  • Siperfaqja88m2
  • Kat9
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime289

Pershkrimi

Dispononi nje apartament per shitje ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, "Rruga e Kavajes". Nje zone me shume fasilitete ku rrethohet sherbime te ndryshme publike nga qendrat tregtare tregtare banke dhe biznese te ndryshme. Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme prej 88m2 kati i 9 ku perbehet nga korridoret qe bejne ndarjen e dhomave, sallon me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Është i mobiluar në mënyrë të kohëve moderne. Jepet për shitie dhe për qera.Disponon dokumentacionin e rregullt të hipotekorit Për ta vizituar na kontaktoni.

Ervin Uzuni
Ervin Uzuni
Future Home Property