Shitet,Toke,Autostrada Tirane-Durres

330,000 €

ID: future 2607
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDfuture 2607
  • Siperfaqja e tokes3000m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime558

Pershkrimi

Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë- Durrës ,ne rrugen dytesore te Yrshekut, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. Sipërfaqja totale e truallit është 3000 m2 dhe trajtohet me një cmim 110 Euro/m2.Pozicioni strategjik e bën një vend me prioritet investimi ne fushen e ndertimit dhe gjithashtu është e përshtatshme për zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme te biznesit, pasi ndodhet buze rruge dhe gjithashtu është e pajisur me certifikatë pronësie. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Fatjon Hysenbelliu
Fatjon Hysenbelliu
Future Home Unaza