Shitet, Apartament 1+1, Qendër

79,800 €

ID: OPP 2621
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 2621
  • Siperfaqja67m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime246

Pershkrimi

Disponojmë apartament për shitje në një prej zonave më të preferuara për banim në qendër të Tiranës. Apartamenti është I pozicionuar në katin e pestë të një pallati të ri me punime shumë cilësore me sipërfaqe totale prej 66.5 m2. Ambjentet e brendshme janë të mirë organizuara ku përfshihet salloni indenjies së bashku me ambjentin e gatimit,një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartameti ka pozicion ë mire ndaj dritës natyrale me orientim nga Lindja. Disponon dokumentacio të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Devis Duka
Devis Duka
Future Home Opportunity