Shitet, Apartament Duplex Komuna e Parisit, Tiranë

210,000 €

ID: PRI+ 2658
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiDuplex
  • IDPRI+ 2658
  • Siperfaqja222m2
  • Kat10
  • Numri i dhomave7
  • Tualete3
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime389

Pershkrimi

Apartamenti që disponojmë për shitje është Duplex dhe është i pozicionuar në një zonë të zhvilluar dhe të sigurt, tek Komuna e Parisit. Ndodhet në katin e 10 dhe 11 banim të një pallati me punime cilësore dhe ka një sipërfaqe totale prej 222 m2. Apartamenti është i organizuar mjaft mirë ku ambjentet e brendëshme lidhen nëpërmjet shkallëve. Në katin e parë ndodhet, salloni i bollshëm, i arreduar bukur, dhoma e ngrënies, ambjeni gatimit dhe 2 tualete. Në katin e sipërm ndodhen 3 dhomat e gjumit, një tualet, dhoma e lavanterisë dhe dhoma e graderobës. Apartamenti është totalisht i investuar, i pajisur me kondicioner dhe ventilim në cdo dhomë dhe oxhak funksional. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ismail Uku
Ismail Uku
Future Home Priority