Shitet, apartament 3+1, Kodra e Dielli 2

290,000 €

Detajet e pronës

Referenca

PRO+23785

Apartament

Tipologji

3

Dhoma

2

Tualete

149

m 2

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet tek Residenca Kodra e Diellit 2.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 3.
• Sipërfaqja e apartamentit 149 m2.
Apartamenti disponon:
• Sallon ndenje dhe gatimi.
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 2 Ballkone
Cilësime të tjera:
• I mobiluar
• Ndertim i ri.
• Me ashensor.
• Kondicioner.

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te preferuara dhe te sigurta per banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Referenca:

  PRO+23785

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Siperfaqja bruto:

  149m 2

 • Dhoma:

  3

 • Tualete:

  2

 • Kat:

  3

 • futurehome-new.availability:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit

Prona te ngjashme