Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re

88,000 €

ID: UNA23863

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA23863
  • Siperfaqja bruto108m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime516

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën Unaza e Re.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 5 banimi
• Sipërfaqja e apartamentit 108 m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• Tualeti
• Ballkoni
• Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Me Hipotekë
• E mobiluar
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Erjon Hada
Erjon Hada
Future Home Unaza