Shitet, Apartament 2+1, Rruga Irfan Tomini

114,000 €

ID: UNA23872

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA23872
  • Siperfaqja bruto118m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime162

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën Irfan Tomini, pranë Delijorgjit.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 1 banim
• Sipërfaqja e apartamentit 118m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• Tualeti
• Ballkoni
• Shpërndarje me korridor
Cilësime të tjera:
• Me Hipotekë
• Orientim Jug-Lindje
• Momentalisht është dhënëme qera në vlerën e 40.000 leke si kopesht fëmijësh.
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Dejvi Pema
Dejvi Pema
Future Home Unaza