Shitet, Ambjent, Kombinat

75,000 €

ID: UNA23873

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA23873
  • Siperfaqja bruto56m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime122

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Kombinatit, pranë shkollës Myslym Keta..
Ambjenti ka një sipërfaqje totale prej 56m2 dhe është në katin 0.
• Open Space
• Sistem aspirimi dhe kondicionimi
• Pozicion i favorshëm
• Disponon 2 tualete
• I përshtatshëm për biznese të ndryshme, i punuar për disa kohë si Fast Food.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Dejvi Pema
Dejvi Pema
Future Home Unaza