Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

97,700 €

ID: OPP 2716
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 2716
  • Siperfaqja98m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime344

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri tek “Medreseja” në rrugën “5 Maji”. Ambjentet e brendshme janë të organizuara shumë mirë dhe me kubaturë të rregullt ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është plotësisht I mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ka orientim perëndimor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Ergys Kucana
Ergys Kucana
Future Home Opportunity