Qera, Apartament 4+1, Kodra e Diellit, Tiranë

550 € /muaj

ID: PRI+ 2725
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+ 2725
  • Siperfaqja250m2
  • Kat
  • Numri i dhomave5
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime331

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Kodrës së Diellit,tek Rruga Bill Klinton, një zonë e qetë dhe me ajër të pastër. Objekti ndodhet ndodhet në katin e 5 banim të një kompleksi me ndërtim shumë cilësor, ka një sipërfaqe të bollshme prej 250 m2 dhe organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Apartamenti ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. salloni i ndenjes me dalje në ballkon, ambjenti i gatimit i kompletuar,4 dhomat e gjumit të kompletuara, secila me tualet dhe ballkoni. Apartamenti ka mobilim të këndshëm dhe orientim të mirë me pamje nga Tirana. Apartamenti gjithashtu disponon një garazhd me një post parkimi, të përfshirë në cmim. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Ismail Uku
Ismail Uku
Future Home Priority