Shitet, Apartament 3+1+Verandë, Rezidenca "Future Home", Unaza e Re

142,000 €

ID: UNA23905

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA23905
  • Siperfaqja bruto141m2
  • Kat9
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime245

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën Unaza e Re, Rezidenca Future Home.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 9 banimi
• Sipërfaqja totale 141.49m2.
• Sipërfaqja e apartamentit 113.64 m2
• Sipërfaqja e verandës 13.5 m2
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 3 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• Ballkoni
• Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Fasadë termike me efiçencë A3
• Fasadë e ventiluar
• Vetrata termike
• Izolim akustik
• Ventilimi individual
• Sistemi ngrohje/ftohje
• Hapësira për panele diellore
2 Poste Parkimi opsionale me cmimin 22.000 euro
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Daniela Bego
Daniela Bego
Future Home Unaza