Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re

110,000 €

ID: UNA23911

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA23911
  • Siperfaqja bruto115m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime339

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën Unaza e Re, pranë bar Bohem.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 6 banimi
• Sipërfaqja totale 115 m2.
• Sipërfaqja neto e apartamentit 101,30 m2
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 1 Tualet
• 1 Hapësirë lavanterie
• Ballkoni me dalje nga te 3-ja dhomat
• Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Izolim akustik
• 3 kondicionerë
• Sistem kapot
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Jona Avdiaj
Jona Avdiaj
Future Home Unaza