Shitet, Papafingo 3+1, Liqeni I Thatë

312,000 €

ID: PRI+23931

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+23931
  • Siperfaqja bruto200m2
  • Kat
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime658

Pershkrimi

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqja totale e apartamentit: 200 m2
• Kati i 6 banim
• Orientim Veri-Lindje
• Ndertim i Ri

Organizimi:
•Ambient ndenjie
• Ambjent gatimi
• 3 dhoma gjumi
• 2 tualete
• Verande

Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt
• Kubaturë e rregullt
•Parket
• Sistem Chiller
• Me ashensor
• Punime cilësore

Për ta vizituar na kontaktoni!

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Liqeni