Apartament Duplex, Qender

427,500 €

ID: OPP 2762
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiDuplex
  • IDOPP 2762
  • Siperfaqja225m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime532

Pershkrimi

Apartamenti që disponojmë është duplex dhe I poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës tek rruga “Kajo Karafili”. Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me punime cilësore dhe ka sipërfaqe të bollshme prej 225 m2. Apartamenti është I organizuar mjaft mirë ku ambjentet e brendshme lidhen nëpërmjet shkalleve. Ne ekatin e parë ndodhet salloni , tualeti dhe një dhomë për lavastoviljen, ndërsa në katin e sipërm ndodhen dy dhomat e gjumi dhe një tualet. Apartamenti ështe pothuajse I përfunduar. Për më tepër na kontaktoni.

Devis Duka
Devis Duka
Future Home Opportunity