Qera, Ambient Biznesi, Rruga Ismail Qemali, Tiranë

1,000 € /muaj

ID: PRI23988

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRI23988
  • Siperfaqja bruto110m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Shikime525

Pershkrimi

Ambienti ndodhet në Bllok, në rrugën Ismail Qemali.

Informacion mbi ambjentin:
•Sipërfaqja totale: 110 m2 (Bruto).
• Kati 6
• Orientim: Veri

Organizimi:
• Open space
• 2 Tualete

Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar.
• Kubaturë e rregullt.
• I përshtatshëm për zyra
• Kondicioner dhe aspirator
• Me ashensor
• Post parkimi opsionale (çmimi extra)

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Artan Duro
Artan Duro
Future Home Komuna