Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Kavajes

170,000 €

ID: UNA24247

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA24247
  • Siperfaqja bruto150m2
  • Kat9
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime141

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën e Kavajës, pranë Square21.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 9 banimi (jo i fundit)
• Sipërfaqja bruto e apartamentit: 150 m2.
• Sipërfaqja neto e apartamentit: 145 m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• Ballkon
• Shpërndarje me korridor.
• E mobiluar
• Me hipotekë
• i investuar
• Orjentimi Jug
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Arlind Arapi
Arlind Arapi
Future Home Unaza