Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit

155,000 €

ID: UNA24248

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA24248
  • Siperfaqja bruto124m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime280

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 5 banimi
• Sipërfaqja bruto e apartamentit: 124 m2.
• Sipërfaqja neto e apartamentit: 110.7 m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• Ballkon
• Shpërndarje me korridor.
• E mobiluar
• Me hipotekë
• i investuar
• Orjentimi Jug-Perëndim
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Arlind Arapi
Arlind Arapi
Future Home Unaza