Qera, Vile, 21-Dhjetori

500 € /muaj

ID: UNA24253

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDUNA24253
  • Siperfaqja bruto160m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime89

Pershkrimi

Disponojmë Vilë 3+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21-Dhjetorit, pranë kryqëzimit të Myslym Shyrit.
Informacion mbi vilën:
• Kati i 0
• Sipërfaqja 160m2.
Informacione rreth vilës:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 3 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• Oborr
• E mobiluar
• Vila ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni.

Arlind Arapi
Arlind Arapi
Future Home Unaza