Shitet, Vilë, Mëzez-Fushë , Tiranë

246,000 €

ID: PRO24260

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO24260
  • Siperfaqja bruto400m2
  • Kat3 kateshe
  • Numri i dhomave3
  • Tualete4
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime178

Pershkrimi

Disponojmë Vilë për Shitje, 2-Katëshe+Papafingo, pozicionuar te Rruga Agon Mezëz-Fushë, Tirane
Informacion mbi vilën:
• Siperfaqe Truall-Arë: 400m2
• Sipërfaqe Truall 264m2
• Njollë Ndërtimi: 88.30M2
Organizimi i brendshëm:
• 3 Dhoma Gjumi(2 të mobiluara,një boshe)
• 2 Dhome ndenje+Guzhinë
• 4 Tualete
• 2 Ballkone
• 1 ambient magazinimi në Papafingo
Cilësi të tjera:
• I mobiluar dhe i investuar
• 2 kondicionere
• Mundësi për 3 vende Parkimi
• Ndriçim natyral në çdo ambient
Vendndodhja e Vilës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na konataktoni!

Erald Tuka
Erald Tuka
Future Home 21 Dhjetori