Qira, Apartament 2+1, Hoxha Tahsim.

550 € /muaj

ID: PRO+24283

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO+24283
  • Siperfaqja bruto113m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime633

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 per qira te Rruga Hoxha Tahsim, Tirane.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 7.
• Sipërfaqja e apartamentit 113 m2. (bruto)
• Verande 25 m2.

Apartamenti disponon:
• Sallon ndenje dhe gatimi.
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon

Cilësime të tjera:
• Momentalisht eshte bosh por mobilohet ne varesi te klientit.
•Ka dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.


Për ta vizituar na kontaktoni!

Nikol Rushaj
Nikol Rushaj
Future Home Myslym Shyri