Qira, Apartament 2+1+Post Parkimi, Hoxha Tahsim

600 €

Detajet e pronës

Referenca

PRO+24283

Apartament

Tipologji

2

Dhoma

1

Tualete

113

m 2

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 per qira te Rruga Hoxha Tahsim, Tirane.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 7.
• Sipërfaqja e apartamentit 113 m2. (bruto)
• Verande 25 m2.

Apartamenti disponon:
• Sallon ndenje dhe gatimi.
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon

Cilësime të tjera:
• Momentalisht eshte bosh por mobilohet ne varesi te klientit.
•Ka dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.


Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Referenca:

  PRO+24283

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja bruto:

  113m 2

 • Dhoma:

  2

 • Tualete:

  1

 • Kat:

  7

 • futurehome-new.availability:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti