Qera, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik

700 € /muaj

ID: UNA24285

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA24285
  • Siperfaqja bruto148m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime77

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 1
• Sipërfaqja e apartamentit 148m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 3 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• Ballkoni.
• E mobiluar
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni.

Arlind Arapi
Arlind Arapi
Future Home Unaza