Qera, Apartament 2+1+Post Parkimi, Joy Rezidence, TEG.

1,300 € /muaj

ID: PRI+24301

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+24301
  • Siperfaqja bruto131m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime176

Pershkrimi

Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 131 m2
• Kati 2.
• Orientim perëndim
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Cilësime të tjera:
• Mobilim modern
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me sistem kondicionimi.
• Me parket.
• Post parkimi.
• Ndriçim natyral.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.

Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Liqeni