Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tirane

75,000 €

ID: UNA24319

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA24319
  • Siperfaqja bruto105m2
  • Kat8
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime294

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re, pranë Vilës L.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 8 banimi (i fundit)
• Sipërfaqja bruto e apartamentit: 105 m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete (njëri me dritare)
• Ballkon
• Shpërndarje me korridor.
• E mobiluar
• Me hipotekë
• Orjentimi Veri-Perëndim
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Bernardo Xheka
Bernardo Xheka
Future Home Unaza