Shitet, Apartament 3+1, Unaza e Re, Tirane

96,000 €

ID: UNA24324

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA24324
  • Siperfaqja bruto126m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime184

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në Unazën e Re, pranë Kompleksit Fratari.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 5 banimi
• Sipërfaqja bruto e apartamentit: 126.84 m2.
• Sipërfaqja neto e apartamentit: 109.82 m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 3 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete (njëri me dritare)
• Ballkon
• Shpërndarje me korridor.
• Bosh
• Me hipotekë
• i investuar
• Orjentimi Jug
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Erjon Hada
Erjon Hada
Future Home Unaza