Shitet, Vilë, Linzë

Kontakto per cmimin

ID: OPP24336

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP24336
  • Siperfaqja neto720m2
  • Siperfaqja bruto2032m2
  • Kat2 Katëshe
  • Numri i dhomave5
  • Tualete3
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime78

Pershkrimi

Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja totale e vilës: 2032m2.
• Siperfaqe ndertimi: 720m2.
• Ndertim 2 Katesh.

Organizimi :
• Ambienti i ndenjes.
• Ambient ngrënie.
• 4 dhoma gjumi të mëdha.
• 3 tualete.
• 5 ballkone.

Vila është e pasur me detaje të stilit Klasik ndërthurur me atë Modern.
• Sistem Kondicionimi Chiller.
• Cdo mobilje është blerë në Amerikë.
• Me Parket .
• Oxhak funskional.
• Shkallë të brendshme.
• Kubaturë e rregullt.
• Lartësi 3.4m.
• Sistem kamerash.
• Kopësht i Gjelbëruar.
• Mundësi Parkimi.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe tepër të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Eri Gurra
Eri Gurra
Future Home Opportunity