Qira, Apartament 2+1, Rruga e Durresit, Tirane.

450 € /muaj

ID: PRO+24337

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO+24337
  • Siperfaqja bruto75m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime181

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 per qira tek Rruga e Durresit, prane Coloseut, Tirane.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 1.
• Sipërfaqja e apartamentit 75 m2.

Apartamenti disponon:
• Sallon ndenje dhe gatimi.
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon

Cilësime të tjera:
• I mobiluar.


Për ta vizituar na kontaktoni!

Aneta Lekgjonaj
Aneta Lekgjonaj
Future Home Property +