Shitet, Apartament 3+1+2, Rruga e Kavajes, Tiranë

230,000 €

ID: PRI+24339

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+24339
  • Siperfaqja neto101m2
  • Siperfaqja bruto121m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime88

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet i pozicionuar tek Rruga Mihal Duri, Rruga e Kavajës.
Informacion mbi apartamentin
• Sipërfaqe: 101.37 m2 Neto dhe 121.46 m2 Bruto.
• Kati 2 banim
Orientimi Veri-Lindje.

Organizimi i apartamentit:
• Salloni i ndenjes
• Ambjentin e gatimit.
• 3 dhoma gjumi.
• 2 tualete ku njeri është me dritare.
• Ballkoni

Cilësi të tjera
• Kubature e rregullt.
• Punime cilësore të një standarti europian.
• Fasadë e Ventiluar.
• Sistem hidraulik edhe elektrik te markave me cilësore ne treg.
• Ndarja e mureve me lesh guri edhe vetrata të brendshme dopio xham me gaz argon për të minimizuar nga zhurmat apo grasi nga jashtë brenda.
• Sistem Kondicionimi Multi-Split.

Apartamenti është i pozicionuar në një zonë shumë të prefruar.

Për vizitë na kontaktoni.

Paulo Pjetrushaj
Paulo Pjetrushaj
Future Home Liqeni