Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tirane

89,000 €

ID: UNA24343

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA24343
  • Siperfaqja bruto121m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime359

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në Unazën e Re, pranë bar Artistit.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 7 banimi (jo i fundit)
• Sipërfaqja bruto e apartamentit: 121.02 m2.
• Sipërfaqja neto e apartamentit: 107.6m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• Tualeti
• Ballkon
• Shpërndarje me korridor.
• i Mobiluar
• Me hipotekë
• i investuar
• Orjentimi Lindje
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Dejvi Pema
Dejvi Pema
Future Home Unaza