Shitet, Resort, TEG.

2,000,000 €

ID: AL24369

Detajet e pronës

  • TipiResort
  • IDAL24369
  • Siperfaqja bruto4500m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete10
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime345

Pershkrimi

Shitet, Resort, TEG.
Informacioni mbi resortin:
• Sipërfaqja e truallit: 4500 m2.
Organizimi:
• Bar-Restorant 420 m2.
• Club 480 m2.
• Pishinë 285 m2.
• Magazinë 850 m2.
• Verandë për fëmijë, argëtim 220 m2.
• Pizzeri e jashtme/barbecue.
• Hapësirë e bollshme parkimi.
Cilësime të tjera:
• Ka 3 hyrje të dedikuara.
• I mobiluar me të gjitha pajisjet.
• Sistem aspirimi dhe kondicionimi.
• Drita, ujë, sistemi i gjeneratorit i garantuar.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Vrenos Flamuraj
Vrenos Flamuraj
Future Home Integrity