Shitet, Vilë, Laprakë, Tiranë

250,000 €

ID: PRO24374

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDPRO24374
  • Siperfaqja bruto302m2
  • Kat2 Kateshe
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime317

Pershkrimi

Disponojmë Vilë për Shitje, 2-Katëshe, pozicionuar në Laprakë, pranë Bllokut të Vilave te Spitali Ushtarak.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqe Truall 302.1 m2
Organizimi i brendshëm:

Kati Nëntokë:
• Sipërafaqe: 99.2m2
• Garazh • Ambient Depozitimi + Magazinimi

Kati Përdhe:
• Sipërfaqe : 108.6m2
• Sallon i Ndënjes • Ambient Gatimi në vete • Dhomë Gjumi • Tualet • Ballkon • Verandë

Kati Parë:
• Sipërfaqe: 112.8m2
• 3 Dhoma Gjumi • 2 Ballkone • Verandë • Tualet

Cilësi të tjera:
• I mobiluar dhe i investuar
• Kondicionerë në çdo ambient
• Oxhak funksional
• Ndriçim natyral në çdo ambient
• Dokumentacion të rregullt Hipotekor
Vendndodhja e Vilës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na konataktoni!

Redi Abaz
Redi Abaz
Future Home 21 Dhjetori