Qera, Ambient Biznesi për Palestër, Rruga e Dibrës, Tiranë

585 € /muaj

ID: PRO24378

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRO24378
  • Siperfaqja bruto115m2
  • Kat-1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime156

Pershkrimi

Disponojmë Ambient Biznesi për palestër, i pozicionuar te Rruga e Dibrës.
Informacion mbi ambietin:
• Sipërfaqe : 115m2
• Kati : -1
• I organizuar në Open Space
• 2 Tualete
• I pajisur me mjete pune
• Sistem Aspirimi
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor
Zona në të cilën ndodhet ambienti është një nga zonat më të populluara dhe afron të gjitha facilitet.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Erald Tuka
Erald Tuka
Future Home 21 Dhjetori