Shitet, Vilë 2 Katëshe, Brryli, Tiranë.

350,000 €

ID: PRI+24389

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDPRI+24389
  • Siperfaqja neto114m2
  • Siperfaqja bruto194m2
  • Kat
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime247

Pershkrimi

Shitet, Vilë 2-katëshe, Rruga Vllazen Semini, Brryli.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja e vilës është 113.5 m2 truall dhe 194 m2 ndërtim.
• Strukturë 2-katëshe.
Organizimi:
• 2 Ambjente Ndenie
• Ambejte Gatimi
• 4 Dhoma Gjumi
•2 Tualete
• 2 Ballkone
• Punime cilësore.

Vila ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.

Për një vizitë në prone na kontaktoni!

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Liqeni