Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Turdiu, Tiranë

73,000 €

ID: PRO24402

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO24402
  • Siperfaqja bruto81m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Shikime479

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 1+1 për shitje, pozicionuar te Rezidenca Turdiu.
Apartamenti ndodhet tek faza e karabinase.
Informacion mbi apartamentin:
• Siperfaqe bruto: 81 m 2
• Sipërfaqe neto: 71 m 2
• Kati 4 banim
Orientimi Jug- Lindje
Organizimi i brendshëm:
• Ambienti ndenjes
• Ambienti i gatimit
• Dhomë gjumi
• Tualet
• Ballkoni i cili komunikon me sallonin
Cilësi të tjera:
• Ndërtim i ri
• Fasada e pallatit me sistem të lartë që minimizon të nxehtin edhe të ftohtin nga jashtë-brenda
• Dritare dopio xham të mbushura me gaz argon që minimizon të gjitha zhurmat nga jashtë brenda
• Sistem ngrohje ftohje me multisplit.
• Kubature e rregullt .
Zona në të cilën ndodhet apartamenti po kthehet një nga zonat më preferenciale për banim dhe mundësi shumë e mirë investimi.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Erald Tuka
Erald Tuka
Future Home 21 Dhjetori