Shitet, Lokal, Prane Stadiumit Air Albania, Tirane.

Kontakto per cmimin

ID: PRO+24442

Detajet e pronës

  • TipiBar / Restaurant
  • IDPRO+24442
  • Siperfaqja bruto354m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime511

Pershkrimi

Disponojmë lokal per shitje me vendodhje prane Prane Stadiumit Air Albania, Tirane.

Informacion mbi ambientin:
• Sipërfaqe totale: 354 m2
• Sipërfaqe e brendshme e lokalit: 293.3 m2, nga te cilat 130 m2 eshte ambient me vetrata xhami te levizshme per tu pershtatur sipas stines.
• Sipërfaqe e verande: 60 m2
• Kati 0.
• 2 Tualete.

Detaje të tjera:
• Sistem Kondicionimi dhe Aspirimi
• Kubaturë e rregullt.
• Aktualisht eshte ne gjendje pune.
• I pozicionuar buzë rrugës kryesore.
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Zona në të cilën ndodhet ambienti , është një nga zonat më preferenciale dhe ka një zhvillim të tipologjive të ndryshme të bizneseve.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!

Nevila Vaska
Nevila Vaska
Future Home Myslym Shyri