Shitet, Apartament 3+1, Unaza e Re, Tirane

103,000 €

ID: UNA24532

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA24532
  • Siperfaqja bruto118m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime486

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar tek Unaza e Re, pranë Bar Bohem
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 7 banimi (jo i fundit)
• Sipërfaqja bruto e apartamentit: 118.4 m2.
• Sipërfaqja neto e apartamentit: 103.6 m2
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 3 Dhomat e gjumit
• Tualeti
• Ballkoni
• Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• I Mobiluar
• Me ngrohje qëndrore
• Kaldaje në cdo dhomë
• Orjentimi Jug-Lindje
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!