Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tirane

82,500 €

ID: UNA24615

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA24615
  • Siperfaqja bruto110m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime875

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar ne zonën e Unazës së Re, pranë Vilës L.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Sipërfaqja bruto e apartamentit 110m2.
• Sipërfaqja bruto e apartamentit 98m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• Tualeti
• Ballkoni
• Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Bosh
• Me hipotekë
• Orjentimi Lindje
• Viti i ndërtimit 2010
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Bernardo Xheka
Bernardo Xheka
Future Home Unaza